Grow Kit Florida (Pensacola) Kompletní sada

689,00 Kč vč. DPH

Vše co potřebujete pro vlastní pěstování Psilocybe Cubensis v jedné kompletní sadě. O tom, že na Floridě je krásně, by mohl vyprávět nejeden její návštěvník. Málo kdo však tuší, že i na tomto prosluněném místě rostou lysohlávky!

Není skladem

Katalogové číslo: KIT-FLORIDA Kategorie:
Mohlo by se hodit...

Tato sada obsahuje vše potřebné pro přípravu substrátu a naočkování 5ti sklenic. Pěstování probíhá tak, že připravíte substrát podle připraveného návodu. Substrát naplníte do obyčejných skleniček (ty nejsou součástí sady) a uzavřete je dvojitou vrstvou alobalu. Sklenice následně sterilizujete v tlakovém, nebo obyčejném hrnci. Po sterilizaci naočkujete sklenice spory z injekce a necháte uložené ve tmě za pokojové teploty. Po cca 2-3 týdnech substrát proroste podhoubím. Takto prorostlé bílé „koláčky“ vyklepnete ze sklenic do kýble nebo akvária na podloží z navlhčeného perlitu a umístíte na nepřímé světlo v místnosti dále od okna. Po zhruba dalším týdnu na každém „koláčku“ vyroste várka hub. Po sklizení rosotu další ještě asi 2x – 3x. V závislosti na podmínkách a štěstí tak z 5ti sklenic můžete sklidit relativně hezké množství hub.

Součástí balení je velmi podrobný tištěný návod s obrázky, podle kterého zvládne pěstování opravdu každý v běžných domácích podmínkách. Navíc, kromě ingrediencí, které jsou součástí sady, budete potřebovat již jen skleničky, větší kýbl (nebo malé akvárium, případně plastovou bednu, nebo několik velkých 5L sklenic) a kus průhledného igelitu…

Grow Kit obsahuje:

1 ks Injekční stříkačky se spory Psilocybe Cubensis (10 ml – vystačí k naočkování 5 – 10 sklenic)
1L Vermikulitu (na 5 sklenic)
1L Perlitu
300ml Kukuřičné mouky (na 5 sklenic)
8 ks Alobalu (cca 20x20cm)
1 pár sterilních latexových rukavic
1 ks Detailní český návod s obrázky

Hmotnost 1 kg

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Be the first to review “Grow Kit Florida (Pensacola) Kompletní sada”