Grow Kit Cambodia Kompletní sada

699,00 Kč vč. DPH

Vše co potřebujete pro vlastní pěstování Psilocybe Cubensis v jedné kompletní sadě. Balení obsahuje substrát, výživu, spory a detailní obrázkový návod v češtině. Budete potřebovat již jen obyčejné skleničky, větší kýbl nebo akvárium a trochu trpělivosti.

Není skladem

Katalogové číslo: KIT-CAMBO Kategorie:
Mohlo by se hodit...

Jedná se o velmi hezký druh z jihovýchodní asie, který byl objeven poblíš známého chrámu Angkor Wat temple Johnem Allenem při jedné z jeho cest do Kambodži. Odrůdu velmi doporučujeme začátečníkům – je to jeden z nejrychlejších kolonizátorů, je shovívavá k různým druhům substrátů a roste ve velmi hustých trsech.

Tato sada obsahuje vše potřebné pro přípravu substrátu a naočkování 5ti sklenic. Pěstování probíhá tak, že připravíte substrát podle připraveného návodu. Substrát naplníte do obyčejných skleniček (ty nejsou součástí sady) a uzavřete je dvojitou vrstvou alobalu. Sklenice následně sterilizujete v tlakovém, nebo obyčejném hrnci. Po sterilizaci naočkujete sklenice spory z injekce a necháte uložené ve tmě za pokojové teploty. Po cca 2-3 týdnech substrát proroste podhoubím. Takto prorostlé bílé „koláčky“ vyklepnete ze sklenic do kýble nebo akvária na podloží z navlhčeného perlitu a umístíte na nepřímé světlo v místnosti dále od okna. Po zhruba dalším týdnu na každém „koláčku“ vyroste várka hub. Po sklizení rosotu další ještě asi 2x – 3x. V závislosti na podmínkách a štěstí tak z 5ti sklenic můžete sklidit relativně hezké množství hub.

Součástí balení je velmi podrobný tištěný návod s obrázky, podle kterého zvládne pěstování opravdu každý v běžných domácích podmínkách. Navíc, kromě ingrediencí, které jsou součástí sady, budete potřebovat již jen skleničky, větší kýbl (nebo malé akvárium, případně plastovou bednu, nebo několik velkých 5L sklenic) a kus průhledného igelitu…

Obsah balení:

1 ks Injekční stříkačky se spory Psilocybe Cubensis (10 ml – vystačí k naočkování 5 – 10 sklenic)
1L Vermikulitu (na 5 sklenic)
1L Perlitu
300ml Kukuřičné mouky (na 5 sklenic)
8 ks Alobalu (cca 20x20cm)
1 pár sterilních latexových rukavic
1 ks Detailní český návod s obrázky

Hmotnost 1 kg

Recenze


Zatím zde nejsou žádné recenze.

Be the first to review “Grow Kit Cambodia Kompletní sada”